Dansport vs Kavčí Hory znovu ve 4. kole juniorek!

06.01.2018

5.1.2018

Již za 14 dnů budou pokračovat, vezmeme-li v úvahu ještě "dohrávku" v podstatě již dříve odloženého 3. kola soutěže starších žáků, přebory Prahy dalších kategorií mládeže hl.m. Prahy 2017-18. První z těchto věkových kategorií bude 4. kolo pražského přeboru juniorek, které je na programu hracího dne - soboty 20. ledna 2018.

Turnaj I. ligy připravuje pořadatelsky SK Dansport Praha v hale gymnázia J. Keplera na Pohořelci a domácí dosavadní lídr tabulky Dansport v něm uvítá kromě svého největšího soupeře družstva VO Kavčí Hory, před kterým má minimální náskok jednoho bodu, dále týmy SKŠ ZŠ Mikulova a SAVO Praha.

Druhá liga se sejde ve sportovní hale Tatranu Střešovice, kde domácí Tatran B hostí rivaly z SK BU Hostivař, TJ Kunice a SK Kometu Praha. Oba turnaje zuahajují prvním utkáním v 9 hodin a my budeme samozřejmě nejvíce zvědavi, zda se podaří Dansportu navýšit náskok před VO Kavčí Hory, což by mohlo být rozhodujícím "trhákem" před koncem celé dlouhodobé soutěže. V příloze k článku je rozpis 4. kola spolu s tabulkou celkového bodování po třech kolech.

Komise mládeže PVS (5.1.2018).