Kadetky Vo Kavčí Hory "A"

08.11.2017

Rozpis 2. kola přeboru Prahy kadetek - 5. 11.2017

26.10.2017

Zhruba po 3 týdnech se opět setkají družstva pražského přeboru kadetek 2017/18, aby sehrály svoje druhé soutěžní kolo. I zde v první lize dojde ke vzájemnému souboji družstev Kavčích Hor, dosavadního lídra soutěže s druhým v pořadí - týmem Dansportu, podobně jako tomu bude ve druhém kole přeboru juniorek! A tak budeme velice zvědavi, jak dopadne kóre ve vzájemných soubojích zřefmě nejsilnějších týmů juniorek a kadetek v současnosti po nadcházejícím víkendu. Skupinu I. ligy, jejíž utkání se budou hrát rovněž (jako u juniorek!) ve sportovní hale gymnázia Jana Keplera, doplňují družstva Orionu Praha a z druhé ligy 1. kola postupujícího Olympu B. Začátek turnaje je v 9 hodin.

Druhou ligu bude pořádat Studio Sport ve "své" sportovní hale základní školy U Obory v Uhříněvsi a na domácí půdě přivítá z I. ligy sestoupivší VO Kavčí Hory B, SAVO Praha a Spikes Nebušice, postupujícího z III. ligy 1. kola. Zde bude zahajovat první utkání v 10 hodin!

Pořadatelem III. ligy je SK Kometa Praha a v tělocvičně ZŠ Na Šutce v neděli nastoupí domácí "B" družstvo kadetek proti soupeřkám z Beachklubu Ládví, Slavie Praha a Mikulovky B. Začíná se v 9 hodin. Dokumenty, připravené vedoucí soutěže Danou Vaiglovou, jsou v přílohách k článku.

Komise mládeže PVS.