Kavčí Hory v 5. kole kadetek prohrály s Meteorem!

11.02.2019

11.2.2019

Zatímco v předcházejícím 4. kole pražského přeboru kadetek byl tým Kavčích Hor naprosto suverénní, a spíše by se hodilo na základě výsledků jednotlivých setů, aby tým hrál republikovou soutěž, v právě skončeném pátém kole poznaly hráčky dosavadního lídra hořkost porážky: tentokrát byl nad jejich síly kolektiv Meteoru, s ním Kavčí Hory prohrály 1:2 (-21,12,-13)!!! I přesto však díky dalším méně či více překvapivým výsledkům v turnaji kavčí Hory vyhrály se 7 body před Olympem B (5 b., skóre 4:3) a Meteorem (5 b., skóre 5:4), na čtvrtém místě skončil SK Dansport s 1 turnajovým bodem.

Jak jsme psali už minule, náskok 5 bodů Kavčích Hor (75) před závěrečným kolem je plně dostatečný, také rozdíl 10 bodů od 2. Olympu B (70) oproti 3. Kometě A (60) svědčí o tom, že o barvách medailí je rozhodnuto a tudíž ve zbývajících utkáních 6. kola půjde o dosažení co nejčestnějších výsledků před slavnostním ceremoniálem v závěru soutěže.

Pro úplnost zbývá přehled postupů a sestupů: z I. ligy sestupuje celkově 4. SK Dansport, ze II. ligy 10. Spikes Nebušice a ze III. ligy 13. Orion B. Naopak z II. ligy postupuje celkově 3. Kometa A, z III. ligy 9. SK Hamr a ze IV. ligy 11. TJ Kunice. Výsledky turnajových skupin a tabulku celkového bodování najdete v přílohách - vše spolu s vedoucími turnajových skupin připravila Mgr. Dana Dvořáková, vedoucí soutěže.