Překvapení soutěže

27.03.2017

Přebor Prahy kadetek patří hráčkám Orionu!

13.3.2017

Dopadlo to všechno podle předpokladů! Tak jako juniorky Orionu, tak i jejich mladší "kolegyně" kadetky ovládly naprosto suverénně přebor Prahy kadetek a s maximálně možným dosaženým počtem 40 bodů získaly letos již třetí titul Přeborníka Prahy mládeže pro svůj mateřský klub - TJ Orion Praha. S náskokem šesti bodů před velkým překvapením soutěže týmem VO Kavčí Hory, který získal stříbrné medaile za druhé místo v přeboru s 34 body a před třetím SK Dansport Praha s 27 body. Ceny nejlepším týmům po skončení turnaje I. ligy předávala členak předsednictva svazu paní Dana Vaiglová.

Celkem kvalitní letošní soutěž s osmi zúčastněnými týmy byla jedna z těch lepších, což by se mohlo projevit v příštím ročníku ve starší věkové kategorii. Další pořadí tvořila družstva: 4. SAVO Praha s 25 body, 5. SK Kometa Praha A (18 b.), 6. Studio Sport (18), 7. Kometa Praha B (10) a 8. SK BU Hostivař (8). V přílohách výsledky a tabulky (ved.soutěže Dana Vaiglová).